Szerző Téma: Általános Kamov KA-26  (Megtekintve 2970 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Slicer

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Általános Kamov KA-26
« Dátum: 2012 Január 31, 19:11:43 »
Sziasztok!
Most főleg Meszgerhez lenne egy kérdésem. Találtam youtube videóid között egy Kamovos repülést. Ezen a kopteren rajta van a főtengely (ha jól mondom) végi idom. Videó: http://www.youtube.com/watch?v=M-7UWyCgV54&feature=related . Ez egy esetleges következő kiadás lesz?
Köszönöm válaszod!
Dani.

Nem elérhető meszger

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Általános Kamov KA-26
« Válasz #1 Dátum: 2012 Február 07, 16:00:59 »
Szia Dani,
Igen, készülők egy frissítéssel már egy jó ideje, csak mindig akad valami újabb dolog, amit még hozzáteszek vagy változtatok a modellen.
Bár a  látványelemeken is sokat alakítottam, mégis az új flight model okoz igen nagy fejtörést.
Sajnos az X-plane 9 messze túl nagy hatásfokkal számolja a vezérsíkok és az oldalkormányok megfúvását, ezért NAGYON sokat kell csalni az oldalkormány kitéréssel/felülettel/polárgörbével, hogy nagyjából az eredetihez hasonlóan viselkedjen a modell az MG fordulókban.
A helyzet hasonló a vízszintes vezérsíkkal is. Rengeteget próbálkozom azzal, hogy a különböző sebességtartományokban is mindig a megfelelő stabilizáló nyomatékot hozza létre.
X-plane 10 alatt SOKKAL kevesebbet kell majd csalnom, mert úgy tapasztaltam, hogy lényegesen valósághűbb lett benne a vezérsíkok modellezése.
Nemrégiben nálam járt egy Ka-26 pilóta ismerősöm tesztelni a modellt. Az ő észrevételei alapján már így is sokkal közelebb került a valóságoshoz a gép viselkedése, de még mindig nem az igazi.
Egy-két héten belül várom egy másik Ka-26 pilóta ismerősömet egy hasonló tesztrepülésre, és az után már tényleg feltöltöm a frissítést.

Nem elérhető Slicer

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Általános Kamov KA-26
« Válasz #2 Dátum: 2012 Február 22, 18:57:43 »
Én már nagyon várom  ;D